Oczyszczanie organizmu, a energia biologiczna

BIO-HARMONEX

Zdrowe komórki = zdrowa psychika = zdrowe ciało = Twój komfort życia!

Laureat nagrody Nobla, niemiecki fizyk prof. Werner Heisenberg stwierdził “energia elektromagnetyczna jest podstawowa energią od której zależy życie człowieka”. Wewnętrzne siły powstają w harmonii z naturalnym polem magnetycznym Ziemi .Dzięki temu płynie w naszych żyłach krew oraz mogą się przemieszczać jony w płynach zewnątrz i wewnątrz komórkowych, dochodzi do prawidłowego procesu przemiany materii czyli homeostazy.

Bez rezerw energetycznych – siły życia, nie ma możliwości aby prawidłowo przebiegał metabolizm komórkowy tzn anabolizm –powstawanie nowych komórek i katabolizm wydalanie obumarłych komórek i toksyn.

Anabolizm i katabolizm – ważne funkcje życiowe, zdane są w równym stopniu od poziomu biologicznej energii w naszym organizmie. Jeżeli dojdzie do zaburzenia tych funkcji doprowadza to do powstawania wszystkich chorób cywilizacyjnych łącznie z chorobami nowotworowymi.

Nowy Bio-Harmonex źródłem życia!

 1. reguluje krążenie,
 2. poprawa pamięci i koncentrarcji,
 3. zmniejszenie napięcia i dolegliwości,
 4. działanie relaksujące,
 5. przypływ energii,
 6. regulacja trawienia,
 7. oczyszczanie organizmu,
 8. witalność i potencja,
 9. podnosi nasz metabolizm i energetykę komórkową,
 10. rekonwalescencje organizmu,
 11. przepuszczalność błon komórkowych dzięki czemu szybciej i więcej przyswajamy naturalnych składników odżywczych i tlenu,
 12. profilaktyk schorzeń cywilizacyjnych,
 13. profilaktyka przeciwstarzeniowa.

Bio-Harmonex generuje sygnały, które wpływają na procesy elektromagnetyczne, sterujące naszym organizmem, działa bezpośrednio na komórki, tkanki, organy i bierze udział w przekazywaniu prawidłowej informacji.

Impuls – > Komórka – > Tkanka – > Narząd – > Organizm – > Równowaga energetyczna i zdrowie

Biorezonans uczy organizm na nowo prawidłowego przepływu informacji, który na skutek różnych zdarzeń i zachowań został zburzony.

Kliknij w zdjęcie produktu, aby przejść do sklepu:


Write a Comment