Sportowcy roku - Gimnazjum Gościno

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Sportowcy roku

Sport
Rok szkolny 2015/16

Katarzyna Słoboda

  • II miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • III miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce siatkowej dziewcząt,

  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w unihokeju dziewcząt,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  Szkolnej Lidze LA pchnięcie kulą.


Michał Obrębski

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce siatkowej chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w unihokeju chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców,

  • udział w turnieju piłkarskim  „Coca-Cola Cup 2016” chłopców,

  • II miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

  • II miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  Szkolnej Lidze LA skok w dal,

  • III miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  Indywidualnej LA bieg na 100 m.


Rok szkolny 2014/15

Agnieszka Fecycz:

  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • IV miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt,

  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafecie szwedzkiej  dziewcząt,

  • II miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

  • I miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt,

  • udział w finale wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych

  • udział w turnieju piłkarskim  „Coca-Cola Cup 2015” dziewcząt.


Michał Obrębski:

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców,

  • IV miejsce finale wojewódzkim turnieju piłkarskiego „Coca-Cola Cup 2015” chłopców,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

  • III miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  Szkolnej Lidze LA bieg na 100 m,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  Indywidualnej  LA.


Rok szkolny 2012/13

Adrianna Zalewska:

  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • IV miejsce w finale regionu B w piłce ręcznej  dziewcząt,

  • II  miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w Szkolnej LA pchnięcie kulą,

  • II  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce siatkowej dziewcząt,


Jan Kuczma:

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w Szkolnej LA  chłopców,

  • udział w  finale wojewódzkim sztafetowych biegach przełajowych  chłopców,

  • I miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

  • I  miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  Szkolnej Lidze LA bieg na 2000 m,

  • III miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  indywidualnych biegach przełajowych chłopców,

  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych chłopców w Ustroniu Morskim,

  • XI miejsce w mistrzostwach województwa w biegu na 2000 m chłopców,

  • I miejsce w mistrzostwach gimnazjum w biegach przełajowych


Rok szkolny 2011/12

Katarzyna Bohdan:

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w drużynowy tenisie stołowym dziewcząt,

  • IV miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafecie szwedzkiej  dziewcząt,

  • IV miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w Szkolnej Lidze LA skok w dal, udział w biegu na 100 m,

  • I miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt,

  • udział w VIII międzynarodowym turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt,

  • udział w finale wojewódzkim turnieju piłkarskiego  „Coca-Cola Cup 2012” dziewcząt

  • I miejsce w finale regionu B w piłce nożnej dziewcząt.


Tomasz Thurow:

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców,

  • udział w  turnieju piłkarskim „Coca-Cola Cup 2012” chłopców,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  indywidualnych biegach przełajowych,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w  biegach rozstawnych.



Rok szkolny 2010/11

Klaudia Ostrogórska:

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt,

  • III miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafetowych biegach przełajowych   dziewcząt,

  • III miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w drużynowych biegach rozstawnych dziewcząt,

  • I miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt,

  • udział w międzynarodowym turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt,

  • udział w finale wojewódzkim turnieju piłkarskiego  „Coca-Cola Cup 2011” dziewcząt,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w Szkolnej Lidze LA


Michał Plata:

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców,

  • IV miejsce finale wojewódzkim turnieju piłkarskiego „Coca-Cola Cup 2011” chłopców,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w drużynowym tenisie stołowym  chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w Szkolnej Lidze  LA.




Rok szkolny 2009/10

Paulina Włodarczyk:

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • udział  w międzypowiatowej lidze piłki siatkowej  dziewcząt,

  • II miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafetowych biegach przełajowych   dziewcząt,

  • II  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt,

  • udział w finale wojewódzkim turnieju piłkarskiego  „Coca-Cola Cup 2010” dziewcząt,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w Szkolnej Lidze LA


Michał Marchlewski:


  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • II miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców,

  • udział  finale wojewódzkim turnieju piłkarskiego „Coca-Cola Cup 2010” chłopców,

  • I miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w sztafetowych biegach przełajowych  chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w Szkolnej Lidze  LA chłopców,

  • II miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w Szkolnej Lidze  LA sztafeta 4x100 m.





Rok szkolny 2008/09

Izabela Felińska:

  • II miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • II miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce siatkowej dziewcząt,

  • I  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w drużynowym tenisie stołowym  dziewcząt,

  • II miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej dziewcząt,

  • VI miejsce  w regionie B w  drużynowym tenisie stołowym  dziewcząt,

  • IV miejsce w międzypowiatowej lidze piłki siatkowej dziewcząt.


Marek Zaniewicz:

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców,

  • IV miejsce w regionie B w piłce ręcznej chłopców,

  • I miejsce w eliminacjach  turnieju piłkarskiego „Coca-Cola Cup 2009” chłopców Siemyśl,

  • II miejsce w eliminacjach  turnieju piłkarskiego „Coca-Cola Cup 2009” chłopców Kołobrzeg,

  • I miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w drużynowym tenisie stołowym  chłopców,

  • VI miejsce w regionie B w drużynowym tenisie stołowym  chłopców,

  • udział w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w drużynowych sztafetowych biegach przełajowych chłopców,




Rok szkolny 2006/07

Paulina Maślana:

  • II miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce ręcznej dziewcząt,

  • III miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce siatkowej dziewcząt,

  • II  miejsce  w finale wojewódzkim „ Piłkarska Kadra Czeka”  dziewcząt.


Grzegorz Bajko:


  • II  miejsce  w finale wojewódzkim „ Piłkarska Kadra Czeka”  chłopców,,

  • III  miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce ręcznej chłopców,

  • II miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w drużynowych sztafetowych biegach przełajowych chłopców,

  • III  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w indywidualnych  biegach przełajowych chłopców.





Rok szkolny 2005/06

Karolina Pałaszewska:

  • II miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w  drużynowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt,

  • IV miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce siatkowej dziewcząt,

  • I  miejsce  w turnieju piłki siatkowej  dziewcząt,

  • II miejsce w XXVI międzypowiatowym  turnieju LA bieg na 300 m.


Sebastian Wawrzak:

  • II  miejsce  w turnieju piłki siatkowej  chłopców,,

  • III  miejsce w turnieju piłki siatkowej chłopców  w  finału WOŚP,

  • V  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce siatkowej chłopców,

  • III  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • udział  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w drużynowym tenisie stołowym  chłopców,






Rok szkolny 2004/05

Karolina Pałaszewska:

  • V  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w drużynowych sztafetowych biegach przełajowych  dziewcząt,

  • III  miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w piłce siatkowej dziewcząt,

  • III  miejsce  w regionalnych mistrzostwach LZS w indywidualnych biegach przełajowych  dziewcząt,

  • I  miejsce  w regionalnych mistrzostwach LZS w drużynowych biegach przełajowych  dziewcząt,

  • udział w zajęciach szkolnego zespołu tańca,

  • udział w zajęciach gimnastyczno-tanecznych grupy TOP TOYS w Kołobrzegu,

  • I miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego  w biegach przełajowych.


Paweł Stachowiak:

  • II miejsce w regionie koszalińskim w rozgrywkach „Piłkarska Kadra Czeka”,

  • I  miejsce  w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców,

  • I miejsce w regionie B w piłce nożnej chłopców,

  • II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej,

  • IV miejsce w mistrzostwach wojewódzkich w piłce nożnej chłopców,

  • II miejsce mistrzostwach regionalnych LZS w biegach przełajowych,

  • II miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w piłce siatkowej chłopców,

  • III miejsce w wojewódzkim turnieju piłki siatkowej o puchar Starosty Powiatu Kołobrzeskiego,

  • I miejsce w regionalnych mistrzostwach LZS w LA w biegu na 100 m,

  • IV miejsce w mistrzostwach powiatu kołobrzeskiego w biegach przełajowych,

  • I miejsce w regionalnych mistrzostwach LSZ w biegach przełajowych,

  • II miejsce w mistrzostwach szkoły w biegach przełajowych,

  • czołowy zawodnik drużyny seniorów klubu sportowego „Olimp” Gościno,

  • III miejsce w mistrzostwach gimnazjum w biegach przełajowych.


Rok szkolny 2001/02

Natalia Adamska

Bartłomiej Klimkowski


Rok szkolny 2000/01

Grażyna Chomicz

Bartłomiej Klimkowski


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego