Wrzesień 2014 - Gimnazjum Gościno

Wrzesień 2014

Z wizytą w domu dziecka
6 września 2014r. szkolne koło PCK pojechało z Panią Małgorzatą Kordą opiekunką koła) oraz Panem Krzysztofem Selerowiczem (uczestnikiem wyjazdu) do białogardzkiego domu dziecka.
Z uzbieranych podczas akcji „wyprawa dla żaka” pieniędzmi, młodzież z koła zakupiła dla dzieci potrzebne na co dzień artykuły, takie jak pasty do zębów, żele pod prysznic, czy mydła w płynie.
Dzień minął zarówno dzieciom, jak i wolontariuszom, bardzo radośnie. Ze względu na świetną zabawę, trudno było się pożegnać, mimo, że nie było to ostatnie spotkanie, gdyż gimnazjalna młodzież zaprosiła podopiecznych domu dziecka na szkolne Andrzejki.

MISTRZOSTWA POWIATU KOŁOBRZESKIEGO W PIŁCE NOZNEJ CHŁOPCÓW KOŁOBRZEG 2014/2015

W piątek 12.09.2014. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce nożnej chłopców. W rozgrywkach uczestniczyło 10 zespołów z różnych szkół gimnazjalnych. W pierwszej grupie grały zespoły z : Drzonowa, Gościna, Siemyśla, Dźwirzyna, Radzikowa. W drugiej grupie grały zespoły z:      K-g Nr 1, K-g Nr 2, K-g Nr 3, Ustronie Morskie i Wrzosowo. Nasza drużyna w składzie: Iwański Patryk, Czerniszewski Jakub, Obrębski Michał, Zaniewicz Patryk, Kita Kacper, Klepuszewski Dominik, Kasiński Marcin, Trojanowski Patryk w grupie zajęła III miejsce ale niestety nie udało się awansować do dalszych rozgrywek.
W końcowej klasyfikacji:
I miejsce zajęło Gimnazjum Nr 2 Kołobrzeg;
II miejsce zajęło Gimnazjum Nr 1 Kołobrzeg;
III miejsce zajęło Gimnazjum Drzonowo.

Ognisko koła PCK

W piątek 13 września uczniowie z koła PCK zorganizowali ognisko. Spotkanie miało na celu zintegrowanie grupy i poprzez zabawę, wciągnięcie nowych członków w klimat działania koła.
Pogoda była wspaniała, humory też dopisywały. Pieczeniu kiełbasek, jabłek i słodkich pianek towarzyszyły żarty i zabawy. Po zakończeniu spotkania, uczestnicy rozeszli się do domów w doskonałych nastrojach.

GIMNAZJADA SZKOLNA LIGA LA KOŁOBRZEG 2014/2015

Dnia 24.09.2014. (środa) od godziny 13.00 odbywały się Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego Gimnazjada Szkolna Liga LA 2014/2015. Nasze gimnazjum reprezentowało 22 sportowców ( 10 dziewcząt i 12 chłopców). Uczestnicy Gimnazjady rywalizowali w następujących konkurencjach:

Bieg na 100 metrów:
Iwanejko Oliwia, Sradomska Monika, Obrębski Michał.

Bieg na 300 metrów:
Adamska Paulina, Iwanejko Martyna, Iwański Patryk, Zaniewicz Marek.

Bieg na 600 metrów dziewcząt:
Waluszko Gabriela, Maciejczyk Weronika.

Bieg na 1000 metrów chłopców:
Feliński Jakub, Ostropolski Sebastian.

Skok w dal:
Fecycz Agnieszka, Kawka Angelika, Kawka Nikodem, Kita Kacper.

Pchnięcie kulą:
Fedrau Patrycja, Ryczkowska Oktawia, Klepuszewski Damian, Ochal Artur.

Rzut oszczepem chłopców:
Naniewicz Damian, Olesiak Kamil.

Rzut dyskiem chłopców:
Gołąb Kamil.

W zawodach uczestniczyły następujące szkoły gimnazjalne: Gimnazjum Nr 1 K-g, Gimnazjum Nr 2 K-g, Gimnazjum Nr 3 K-g, Gościno, Drzonowo, Ustronie Morskie.

W końcowej klasyfikacji nasze Gimnazjum Gościno wywalczyło:

I miejsce Kacper Kita
skok w dal